ana sayfa > Haberler, İnternet ve Bilgisayar > Kingston’dan yeni bellekler’den İlk Görüntüler

Kingston’dan yeni bellekler’den İlk Görüntüler

Cumartesi, 25 Ağu 2012 yorum ekle yorumlara git

Kingston, sistem performansında yeni bir dönemi başlatacak Kingston HyperX Predator bellek kitlerinin duyurusunu yaptı.
Yüksek performanslı yeni DRAM modülüne sahip HyperX Predator, yüksek erişim hızı, hissedilmeyen gecikme süresi (latency) ve yüksek kapasitesi ile dikkat çekiyor. HyperX Predator, bilgisayar donanımından en yüksek kapasiteyi ve hızı alabilmek için sistemlerini en üst performans seviyesine çıkarmak isteyen teknoloji tutkunları ile overclocking hayranlarına aradıkları çarpıcı teknolojiyi sunuyor.
Yeni ısı dağıtma teknolojisi ile HyperX Predator, çalışma sırasında oluşan ısıyı uzaklaştırarak mümkün olan en iyi bellek optimizasyonunu sağlayan üstün bir tasarımla geliyor. Intel XMP sertifikasyonuna sahip yeni belleğin pazarda mevcut olan ve tüketicinin en çok tercih ettiği anakart markaları ile olan uyumluluğu ve çalışırlığı kapsamlı olarak test edilip onaylandı. Son kullanıcılar, yeni bellek sayesinde herhangi bir özel ayar yapmaya gerek olmadan, BIOS üzerindeki mevcut profilleri üzerinden seçimlerini yaparak sistemlerini overclock edebiliyor.


Kingston Kıdemli Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff, yeni bellek kiti hakkında şunları söyledi:
“Kingston, özellikle PC oyun kullanıcıları başta olmak üzere sistemlerinden en yüksek verimi almayı tercih edenler tarafından en çok tercih edilen bellek teknolojisi olmanın gururunu yaşıyor. Yeni duyurulan HyperX Predator bellek kitlerimizin oyun pazarında, müthiş performansı ve hızıyla oyunun kurallarını değiştireceğine inanıyoruz. Kingston mühendisleri tarafından ağır şartlar altında test edilen yeni bellek kitlerimiz, kullanıcının komut istemlerine, olağanüstü düzeyde multitasking yaparak yanıt vererek toplam sistem performansını inanılmaz düzeyde artırıyor. Müşterilerimizin HyperX Predator ile gerçek bilgisayar performansının konforunu yaşamalarını ve keyfini çıkarmalarını dilerim”.
HyperX Predator, şu anda, ikili ya da dörtlü kanal kit konfigürasyonlarına bağlı olarak 2666 MHz’e kadar hızı, 9 – 11 CAS gecikme hızlarını ve 8’den 32 GB’a kadar bellek kapasitelerini destekliyor.
Ayrıca Kingston HyperX bellek, ömür boyu garanti ve ücretsiz canlı teknik destek hizmeti ile satışa sunuluyor.
Kingston HyperX Predator Özellikleri:
• Kapasite: 8GB, 16GB ve 32GB – ikili ve dörtlü kanal kitleri içinde.
• Frekans (hızı): 1600MHz-2666MHz
• CAS Gecikmesi: CL 9, CL11
• Voltaj: 1.5v -1.65v dengeli bir overclocking işlemi için gerekli işletim voltajı.
• XMP Sertifikası: Yüksek performanslı hızı, zamanlaması ve voltaj dengesinin Intel’in Extrem Memory Profile’ine uygunluğunun onaylandığını gösteriyor.
• Uyumluluk: Özel olarak Intel’in P55, H67, P67, Z68, H61 (AG ve Z77 işlemci serileri ile AMD’nin A75, A87, A88, A89, A78 ve E35 (Fusion) işlemcileri için tasarlandı.
• Güvenilirlik: Tüm ayrıntıları içeren kapsamlı testlerden geçti
• Garantisi: Ömür boyu garanti ve ücretsiz teknik destek.

Benzer Yazılar

    1. şimdilik yorum yok.
    1. şimdilik geri bağlantı yok