arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Acai Berry’

Acai Berry Zayıflama Kapsülü

Pazartesi, 12 Eki 2009 yorum yok
Acai Berry Mehmet Yüce

Acai Berry Mehmet Yüce

ABD’yi kasıp kavuran zayıflama amacıyla kullanılan Acai Berry çileğinin kapsülleri Türkiye pazarında da yerini aldı. Metin İlaç Pazarlama Sanayi Limited Şirketi’nin ithal ettiği ürün, eczanelerde ve www.acaiturk.com internet adresi üzerinden satışa sunuldu.

Siyah taneli, küçük yuvarlak yapıda bir tür çilek olan kuş üzümünün daha küçük bir türüne benzer ve çekirdeğin etrafında etli bir meyve tabakası bulunan Acai Berry, dondurmacılık ve aroma üretiminde kullanılmasından ziyade kilo verdirici, zayıflatıcı ve sağlıklı etkilerinden dolayı daha çok sağlık ve diyet sektöründe yaygın olarak isim yaptı.

Angelina Jolie ve birçok Hollywood ünlüsünün ürünü kullandığını ve ürünle ilgili olumlu fikirlerinin yabancı basında geniş yer aldığını belirten firmanın Çukurova bölge temsilciliğini yapan Gano Deva Pazarlama Müdürü Mehmet Yüce, kapsüllerin ilaç olmadığına dikkat çekti.

Zayıflamanın yanı sıra ürünün birçok başka etkisinin bulunduğunu anlatan Yüce, “Acai Berry çileğinin içerdiği 4’te 1 oranındaki antioksidan miktarı, doğal yiyeceklerdeki en yüksek miktardır. Diğer bir ifadeyle Acai Berry çileği, ömür uzatan değerli bir besin maddesidir. Bazı Acai Berry diyeti uygulayıcılarının bizlere yaptığı geri bildirimler sonucunda Acai Berry çileği ile alakalı olarak faydalı sonuçları toparladık. Bu meyve zindeliği arttırıyor, sindirim sistemini iyi çalıştırıyor, vücudu ve bağırsakları temizliyor,  bağışıklık sistemini güçlendiriyor, cildi genç ve diri tutuyor, kan dolaşımını iyileştiriyor, bebeklerde ve çocuklarda zekayı artırıcı etkisi var, cinsel isteği artırıyor, uykusuzluğa iyi geliyor, görme duyusunu güçlendiriyor, küçük ağrı ve sızıları kesin olarak dindiriyor, kronik yorgunluğa iyi geliyor, yaraların iyileşme hızını artırıyor, kilo verme yağ eritmeye iyi geliyor, depresyon semptom ve belirtilerini kısmi olarak iyileştiriyor” diye konuştu. devamını oku…