arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Best Water’

Su arıtma cihazı fiyatları Best Water

Cuma, 29 Nis 2011 yorum yok
Su arıtma cihazı fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları

Best Water Su arıtma cihazları fiyatlarımız, sizlerin gönlüne göre, müşterilerimizin günlük su tüketiminize bağlı miktarınızı hesaplayarak belirleyecek olarsak belirlenen filtre sistemine göre değişiklikler göstermektedir.

Misal bugün 4 kişilik bir aileye öneri olarak ettiğimiz ev tipi arıtma cihazı fiyatımız yüklenme ve teknik montaj dahil 480 TL işyerlerine özel olarak tasarlanan sistemlerimiz olarakta yaklaşık 1200-1600 TL arasında değişebilmektedir.
Su Arıtma Cihazları Onarım, Bakım ve Filtre Fiyatlarımız;
Su arıtma cihazlarımızda aksaklık olmadan bakımı yıllık olarak mutlak suretle uzman teknik elemanlar tarafından yapılmalıdır, bakımı yapılmayan cihazların zamanla bakteri üretmekte olduğu unutulmaması gereken önemli hususlardan biridir, nitekim buna yönelik hangi tip arıtma cihazı olursa olsun profesyonel şirketlerden ürün almaya dikkat edin ve bakım sözleşmesi imzalamayı aklınızdan çıkarmayınız.
Filtre fiyatlarımızda da, işçilik ve bakım-onarım dahil yıllık toplam  80 TL ve 100 TL arasında fiyat değişikliği göstermektedir.
Ödeme Seçeneklerimiz; Kredi Kartı Ödemelerinde 10 taksit seçeneklerimiz mevcut Olup bir çok seçeneğimiz bulunmaktadır. devamını oku…