ana sayfa > Site Tanıtım > Hayatınızı​n Her Adımında Bonubon Sizlerle

Hayatınızı​n Her Adımında Bonubon Sizlerle

Salı, 23 Eki 2012 yorum ekle yorumlara git

Merhaba ,

Umarım iyisinizdir. Bayrama sayılı saatler kala ekip arkadaşlarımla tatlı bir telaşın içindeyiz. Her evin olmazsa olmazı Vestel, Homend, Tefal ve Samsung kampanyalarımızın yanında her ailenin ihtiyacı birçok ürün ve hizmet kampanyasını sitemize kazandırdık.

Bu kadar güzel kampanyalarda üyelerimizin en büyük talebi ek taksitti. Bizim bayram heyecanımıza bir güzel haber de Garanti Bankası’ndan geldi. Bayram hediyesi 12 aya varan taksitli kampanyalar oluşturduk. Bayramda sevdiklerinizi yeni cep telefonuyla aramanız için iPhone5, iPhone 4s, Samsung Galaxy S3 kampanyalarımız, bayramı evinde dinlenerek değerlendirecekler için yeni LED TV’ler, tatile gidecekler için her keseye uygun yurt içi-yurt dışı güzel fırsatlar sunduk. Bayram benzininiz için de BP-Bonus-Bonubon işbirliğiyle hediye akaryakıt sunma şansı yakaladık. Üyelerimizi ve bizi sevindiren bir diğer kampanya ise TTNET ve Kazanmakmak üyelerine özel %25’e varan ekstra indirimler oldu. Bonubon’da bayram alışverişleri kaçırılmayacak derecede avantajlı oldu.

Bonubon dostlarımızdan günde 250-300 mail alıyorum. Elimden geldiğince hepsine tek tek yanıt veriyorum. “internetten alışveriş yapmanın güvenli olmadığı” ile ilgili maillere mutlaka dönüş yapıyorum. Türkiye’de Bankalar ve Bankalar Arası Kart Merkezi’nin gerçekleştirdiği projelerle dünyanın en güvenilir altyapılarından birine sahibiz. İş artık tüketicilere düşüyor. Alışveriş yapmadan önce sitelerin güvenlik sertifikalarını, 3D secure uygulaması olup olmadığını, arkasındaki kurumu ve yöneticilerini dikkatle incelemelerini tavsiye ediyorum.

Biz de henüz kredi kartı ya da banka hesabı olmayan Bonubon üyeleri için Garanti Bankası ile birlikte ön-ödemeli kartlar hazırladık. Bonubon Paracard’ları güvenle alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İçlerine yüklenen miktar limitinde, istenilen her noktadan alışverişlerinizi yapabileceksiniz. Üstelik ilk 1000 kart ücretsiz.

Henüz 6 aylık bir site olarak daha çok yolumuz olduğunu bilsek de sizden gelen görüş ve tavsiyeler ekibimizin enerjisini ve heyecanını ateşliyor. Kasım ayı için sizinle paylaşmaktan heyecan duyduğumuz süpriz kampanyalarımız icin gün sayıyoruz. .

Tüm bu koşturmaca ve heyecanda geçtiğimiz hafta geçmis 21 doğumgünü, 4 düğün, 1 nişan ve 1 bebeği tüm Bonubonlar birlikte kutladık. 2012 Bonubon ekibi hatırası fotoğrafımızda tüm ekibi bir arada tutabilmek inanın hiç de kolay olmadı. Güçlenen ekibimizle sizlere daha iyi bir hizmet sunacağız.

Bu vesileyle Kurban Bayramı’nızı tüm Bonubon ekibi adına kutlarım.

Özge Yılmaz

Genel Müdür| ozgeyilmaz@bonubon.com

Benzer Yazılar

    Categories: Site Tanıtım Tags:
    1. şimdilik yorum yok.
    1. şimdilik geri bağlantı yok