ana sayfa > Seo Makaleleri > Şafak: Atarsa 24

Şafak: Atarsa 24

Cumartesi, 12 Mar 2011 yorum ekle yorumlara git

Kardeşim Mehmet Ali (Myrize) Allahın izniyle 24 gün sonra burada arkadaşlar Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması‘nın bitişiyle beraber askerlikde bitiyor kardeşime hediye olarak bu yarışmanın birinciliğini vermek istiyorum bunun içinde elimden geleni yapacağım. Zaman çok hızlı geçiyor gerçekten daha dün gibiydi askere gidişi ama kısa süre sonra bitirip gelecek hayırlısıyla. Yarışmada durumlar iyi gibi şuanda 4.sıradayız hızla yükseliyoruz 1 hafta içerisinde daha da yükselip birinciliği almayı hedefliyorum hayırlısı allah yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah.

Askerlik zordur şafak sayar hep insan tıpkı seo gibidir onda bir şeylerin bitmesini beklerken bunda ise bir şeylerin çıkmasını yükselmesini beklersiniz. Biraz tuhaf bir örnek oldu ama anlatmak istediğimi anladınız sanırım.

Bu seo yarışmasıyla ısınma turlarını atmış olduk kardeşim geldikden sonra daha büyük projelerde bulunacağız allahın izniyle. Başlıkda belirttiğim gibi Şafak: Atarsa 24 tüm asker arkadaşlarımıza ve sevdiklerine sabır versin allah gerçekten zor bir durum askerlik.

Sevgili Google fixoyunlar , zapkolik ve sehriye sinemanın hazırlamış olduğu Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması‘nda desteklerini bizden esirgeme. Unutmaki arama motorlarının en iyisi insana faydalı olanıdır :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok