ana sayfa > Site Tanıtım > Sevimli Tasarımlar.Com’dan Nikah Şekerleri

Sevimli Tasarımlar.Com’dan Nikah Şekerleri

Çarşamba, 01 Ağu 2012 yorum ekle yorumlara git

Sevimli Tasarımlar tüm dünya’ya nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, sepetler ve kına malzemeleri yapmaktadır.

Sevimli Tasarımlar.Com

Sevimli Tasarımlar.Com

Düğününüzde, nikahınızda, nişanınızda, sünnet düğününüzde konuklarınıza en mutlu anların hatırası kalacak olan özel nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri tasarlıyoruz.

Telefonla sipariş hattımız 0541 9579894’dür.Kargo ile her yere gönderim yapılmaktadır. Türkiye içine küçük koli kargo ücreti 6 TL, Büyük koli kargo ücreti ise 23 TL dir.

Birbirinden şık, ucuz ve ilginç nikah şekerleri, değişik modelleri ile isterseniz biblo şeklinde nikah şekeri, isterseniz magnet buzdolabı süsü nikah şekerleri ile her zevke, her bütçeye hitap etmektedir.

· Ucuz ama güzel nikah şekeri istiyorum.

· Farklı nikah şekeri istiyorum

· Hiç kimsede olmayan bana özel nikah şekeri istiyorum.

· Taksitle nikah şekeri istiyorum.

· Nikah şekeri almak istiyorum fakat kredi kartı ile ödemek istemiyorum diyorsanız, ürün kapınıza geldiğinde kapıda ödeme imkanı

· Yurtdışındayım acaba bana ürünleriniz ulaşabilir mi?

Bu sorulardan sadece birini yaşıyorsanız aradıklarınızın cevabı sevimli tasarımlarda. İddalı nikah şekerlerimizle tüm konuklarınızın nikah şekerlerinize hayran kalacağının garantisini sizlere veriyoruz.

Sizde nikah şekeri’niz en güzeli olsun istiyorsanız, ya da hayal ettiğiniz nikah şekerini bize anlatın size özel nikah şekeri’ni biz tasarlayalım. Sizleri www.sevimlitasarimlar.com sitesine davet ediyoruz.

Benzer Yazılar

    1. şimdilik yorum yok.
    1. şimdilik geri bağlantı yok