ana sayfa > Diğer Konular > Ücretsiz Kalite 5001 Sertifikanız Hazır

Ücretsiz Kalite 5001 Sertifikanız Hazır

Salı, 21 Ağu 2012 yorum ekle yorumlara git

Aşağıda göreceğiniz üzere firma sertifikasyonu ile ilgili olarak Türkiye ‘deki önemli firmaların daha elit ve kendilerine daha yakışan, kendilerini gerek müşterilerine gerekse diğer camialara anlatacağı ve bunu belgeleyeceği sertifikasyon linki bulunmaktadır. Bu linke tıklayarak sizi de o ‘çağdaş medeniyetler seviyesi’ için kendinize, milletinize ve dünya insanlarına katkıda bulunabilirsiniz.

Tüm bunlara istinaden yaptığınız işin sertifikasyonuna dair sizin de bu dünya merkezli ve Belçika ve Avrupa Birliği Akreditasyonlu Sertifikasyon kalite standartlarından belgenizi almaya layık olduğunuz biliyor ve tek yapmanız gerekenin bunu istemek olduğunu hatırlatıyoruz.

Formu doldurduktan sonra size bir onay bilgisi e-mail ya da telefonla gelecektir. Buna istinaden iki kopya halindeki birisini duvara, görünür yere asacağınız bir levha, diğeri ise noter vb. yerlerde resmi evrak olarak kullanacağınız iki adet onay ve akreditasyon / sertifikasyon belgesi tarafınıza ulaştırılacaktır.

Bu e-posta, alanında / sektöründe araştırmalarımıza göre ön plana çıkmış tarafınız dâhil birkaç firmaya gönderilmiştir. Bu sebeple sertifikasyon hiçbir şekilde bir ücrete tabi değildir. Tarafımızla aşağıdaki e-posta ile ya da bu e-postaya cevap olarak iletişime geçtikten sonra uygunluk bilgilerinizi birlikte değerlendireceğiz. Standartlara uygunluğunuzu teyit etmemizi müteakip akreditasyon / sertifikasyon belgeniz 7 gün içinde tarafınıza kargo/kurye ile ulaştırılacaktır. Kargo / kurye ulaşım bedeli tarafınıza ait olup başka hiçbir asıl ya da ek masraf, ödeme veya ücretlendirme söz konusu değildir.

Yapmanız gereken tek şey istemek. Siz ve emekleriniz, geçmişiniz ve geleceğiniz, hayalleriniz ve gerçekleştirdikleriniz, sorumluluklarınız, beklentileriniz ve hedefleriniz, bunu ve bunları ispat için sizi bekliyor. Bunu da biliyorsunuz. O halde çok basite sadece şimdi gerçekleştireceğiniz bu fırsatı kaçırmayınız.

Saygılarımla

Dr. Emre Özkul

Intercsf – InterCert Sertifikasyon Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi

PPDER Üyesi

UHD Üyesi

St. Clements University

Press Grup Yönetim Kurulu Üyesi

Belçika – Avrupa Birliği

emreozkul@quality5001.com

http://www.intercsf.eu

Tel: + 322 808 21 87

Bu başvuru kısa bir süre Türkiye için ücretsizdir.

Not: Sadece referans kodu girildiğinde bu kampanyadan ücretsiz olarak istifade edebilirsiniz. Lütfen başvurunuzda referans kodunu giriniz.

Referans Kodunuz: ATB82F71730GGIAIBEBMMPAUAKBBTO

IABIB

For English version please click:
http://intercsf.eu/index.php?lang=en

International Certification Standarts Foundation
Categories: Diğer Konular Tags: , ,
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok