ana sayfa > Diğer Konular, Haberler > Çaykur Rizespor’da 2010-2011 sezonu kadrosu şekilleniyor

Çaykur Rizespor’da 2010-2011 sezonu kadrosu şekilleniyor

Cumartesi, 17 Tem 2010 yorum ekle yorumlara git

Ç.RizesporYeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Mehmet Cengiz tesislerinde sürdüren Çaykur Rizespor’da kadro sıkıntısı yaşanıyor. Yeşil-Mavili takımın kadrosunda 6 genç, 7 yeni transfer ve geçen sezonki kadrosundan da 6 tane olmak üzere 19 futbolcu bulunuyor.

Geçen sezonki kadrosundan 6 tane:

Ulaş, Evren, Ersin, Mithat, Çağrı ve Yunus ile birlikte

Genç futbolculardan 6 tane:

Mehmet Can, Ramazan Tok, Osman, Adem, Mertgül ve Mesut Yılmaz

7 yeni transfer:

Aboagye, Mehmet Al, Ercan Ünal, Mutlu Kızıltan, kaleciler Ramazan Kurşunlu, Selçuk Görmüş ve son olarak Volkan transfer edildi.

Yeşil-Mavili takımın kadrosunda 6 genç, 7 yeni transfer ve geçen sezonki kadrosundan da 6 tane olmak üzere 19 futbolcu bulunuyor.

Yeniler Bekleniyor
Bununla da Yeşil-Mavili takımın kadrosunda 2 kaleci, 6 genç oyuncu ile birlikte toplam 19 futbolcu yer alıyor. A2 takımından alınan futbolcularla sezon hazırlıklarını 23 kişi ile sürdüren Çaykur Rizespor’da gençlerin deneyimsiz olduğu düşünülürse artık bir değil en az 6 takviyenin yapılması kaçınılmaz halde. Teknik Direktör Ümit Kayıhan’ın takımın omurgasını oluşturacak ve direk katkı sağlaması için istediği oyuncuların henüz transfer edilmediği Rizespor’da gözler yeni transferlere çevrilmiş durumda.

Bombayı Patlatacaklar
Transferde biri yabancı 6 oyuncuyu alan Ç.Rizespor alacağı isimler için şimdi büyük takımların kamplarını tamamlayıp kadrolarını şekillendirmesini bekliyor.  Yeşil-Mavililerin başta orta saha olmak üzere hücum bölgesine çok acil takviye yapması gerektiği ortak kanı .İşte sezon hazırlıklarının başlamasıyla birlikte son günlerde yaşanan bu problemleri göz önünde bulunduran yönetim de tepkilerin önüne geçmek için büyük takımları beklerken tüm imkanları seferber ederek 2 yabancı oyuncu bombasını patlatmaya hazırlanıyor.
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok