arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘tatil rehberi’

Sidonya Hotel – Sidonyahotel.com.tr

Çarşamba, 20 Nis 2011 yorum yok

Sidonya Hotel Gündoğdu Grubunun bir yatırımıdır. Kadıköy merkezdeki yamaçtaki konumuyla Marmaray, Haydarpaşa ve Marmara Denizi’nin o eşsiz manzarasını çok iyi bir şekilde görmektedir. Kadıköy motor ve vapur iskelelerinin hemen bitişiğindedir. Meşhur Haydarpaşa Tren garı ile arasında 5 dakikalık yürüyüş mesafesi vardır. Anadolu Yakasındaki oteller En önemli özelliklerinden biri ise havalimanlarına da yakın konumda bulunmasıdır. Anadolu Yakasındaki oteller Ayrıca Sidonya Hotel butik otel özelliği taşımaktadır. Bu özelliğiyle her türlü düğün, nişan, kutlama gibi etkinliklerinize de ev sahipliği yapabilir.

Ayrıca toplantı salonu ile de her türlü seminer, sunum gibi etkinliklerinizde de size en iyi hizmeti verebilir.
Kadıköy Sidonya Hotel dünyanın her yerinden gelen misafirlerini en iyi şekilde konuk ederek evlerine uğurlamaktadır. devamını oku…

Tatil Rehberi Tatil cenneti

Perşembe, 10 Eyl 2009 yorum yok
Tatil

Tatil

Bugün siz okurlarımıza yeni bir projemizden bahsedeceğim. Projemiz şu şekildedir biliyorsunuzki internette 100 lerce tatil otel rehberi sitesi mevcut bulunmaktadır ama bu sitellerde insanlar sadece tatil köyleri hakkındaki bilgileri resimleri görmekten başka hiçbir şey yapamamaktalar.

Biz bu projemizde internette yayınlanan bılgılerı alıyoruz ve sözü sizlere bırakıyoruz sizler bu Tatil resim hakkında oteller hakkında yorumlarınızı belirtiyorsunuz tabiki gidip gördüğünüz tatil köyleri hakkında mesela servisini beğendiniz ama yemeklerini beğenmedınız.

Peki bu yorumlar ne işe yarayacak buradaki amaç nedir. Amacımız türk hakının tatile gitmeden evvel gidecekleri yerı görüp özelliklerini okuduktan sonra gidip gören tatil yapan insanların yazmış olduğu yorumlarıda göz önünde bulundurarak tatil tercihlerini bu bilgilere göre gerçekleştireceklerdir. devamını oku…