ana sayfa > Ürün Tanıtımı > Nokia N97 Ayda Sadece 99 TL

Nokia N97 Ayda Sadece 99 TL

Pazar, 30 Ağu 2009 yorum ekle yorumlara git

nokiaN97Nokiadan teknoloji sevenlere iki büyük kıyak daha birinci kıyak nokia n97 cep telefonu hayal gücünü zorlayan bir telefon ikincisi ise bu telefona ayda sadece 99 tl ödeyerek sahip olabilme avantajı ne gereği var diye düşünüyorsanız oldukca pahalı bir telefon olduğu için bence bir çok kullanıcı gerek duyacaktır.Kısace özetledikden sonra geçelim nokia n97 model cep telefonumuzun özelliklerine.Bu telefonun en büyük özelliği ekranının büyük ebatlarda olması ve kızağının yukarı veya aşağı doğru değil yana doğru açılması mini bir bilgisayar gibi işlev görebilmekde..

 

Nokia N97 kolayca sosyal ağlardaki bilgilerinizi, durumunuzu güncellemenize ve arkadaşlarınızla gerek konumunuz gerekse de fotoğraf, video gibi dosyalarınızı paylaşmanıza olanak verir.32 GB dahili hafızası bulunan ürün 16 GB micro-SD kart ile genişletilebiliyor. 

 

Bu kampanyadan kimler faydalanabilir?
Kontratlı tekliften Bireysel ve Kurumsal 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan Faturalı aboneler yararlanabilir.
Kontratsız tekliften Tüm Faturalı ve Faturasız hat kullanan bireysel/kurumsal Turkcell aboneleri bu kampanyadan faydalanabilir.

 

Ayrıca bu kampanydan yararlanıp nokia n97 cep telefonu alanlara hediye olarak türkcell 1000 kontor hediye verilmektedir.
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok