arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Google ilk sıra’

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Perşembe, 19 Ara 2013 yorum yok
Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Yıllardır seo sektöründe hizmet vermekteyiz bunca yıldır seo hakkında makaleler okuduk makaleler yazdık seo’da adımızdan sıkça söz ettirdik seo yarışmalarına katıldık ve seo yarışmalarında aldığımız güzel başarılardan dolayı adımızı iyi’ca piyasaya duyurduk ve bir kaç şirketin seo danışmanlığı işini bireysel olarak yaptık ve bu konuda pek çok sorun yaşadık fatura kesemedik firmalar bize karşı hep ön yargı ile yaklaştı ama bizi tanıdıkça bütün şirketler bizi sevdi ve başarılarımızı gördükçe sağ olsunlar bize destek oldular 13 ocak 2010 tarihinde vatani görevim olan askerlik görevimden dolayı sektörden ve firmalardan uzak kaldık Artık askerlik bitti ve aradan 1 ay gibi bir süre geçti ve eksikliklerimizi kapattık artık Bireysel olarak değil’de kurumsal olarak seo danışmanlığı hizmeti vermek istiyoruz bu amaç çerçevesinde Seo-Reklam.Com Domain adresini alarak tasarıma başladık ve düşündüğümüzden daha güzel işler çıkardığımızı görünce alanımızda alabileceğimiz en güzel domaini aldık www.SeoDanismanligi.com Adresini de satın aldık ve sektörümüzde emin adımlarla ve doğru insanlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
Kurumsal danışmanlık konusunda hedefimizde şirket olmak bulunmaktadır bunun için kendimizi başarı konusunda hazır hissediyoruz şartlarımız da bu duruma uygun hale gelmesi durumunda en kısa sürede kurumsal olarak Türkiye’de seo danışmanlığı hizmetine gireceğiz şu anda kurumsal olarak zirveye taşıdığımız firmalar biden desteklerini esirgemiyor ve kurumsal olmamız için bizi destekliyorlar.

devamını oku…

Seo için gereken tasarım

Pazartesi, 02 May 2011 yorum yok
web 2.0

web 2.0

Seo Makalelerini okumak ve web sitenize uygulanmak için web tasarım hakkında bilginizin olması gerekmektedir.

Bunun için en önce tasarım ve kodlama hakkında en basit ve en temel sistem olan html tabanlı tasarım makaleleri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Son zamanda devamlı gelişen web kodlama sistemi seoya uygun sistemlere entegre edilerek daha kaliteli ve kullanışlı web scriptleri ve eklentileri hazırlanmaktadır.

Web 2.0 teknolojisi

Web 2.0 denilen sistem daha çok kolay ve sade ama gösterişli css ve renkler , yazı tipleriyle kolay ve güncellenebilir yeni uygulamaların bütününe verilen isimlerdir.

Web 2.0 gibi yeni teknolojileri ve yeni tasarımları öğrenerek web sitenize seoya uygun tasarımlar uygulayabilirsiniz

Web seo entegleri scriptler

Web seo entegreli scriptleri tercih edin.Orjinal kodlamalı ve sade tasarımlı kalıcı bağlantılı scriptler kullanarak sisteminizi kurun ve seo adımlarını takip edin. devamını oku…