arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Google Seo’

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Perşembe, 19 Ara 2013 yorum yok
Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Yıllardır seo sektöründe hizmet vermekteyiz bunca yıldır seo hakkında makaleler okuduk makaleler yazdık seo’da adımızdan sıkça söz ettirdik seo yarışmalarına katıldık ve seo yarışmalarında aldığımız güzel başarılardan dolayı adımızı iyi’ca piyasaya duyurduk ve bir kaç şirketin seo danışmanlığı işini bireysel olarak yaptık ve bu konuda pek çok sorun yaşadık fatura kesemedik firmalar bize karşı hep ön yargı ile yaklaştı ama bizi tanıdıkça bütün şirketler bizi sevdi ve başarılarımızı gördükçe sağ olsunlar bize destek oldular 13 ocak 2010 tarihinde vatani görevim olan askerlik görevimden dolayı sektörden ve firmalardan uzak kaldık Artık askerlik bitti ve aradan 1 ay gibi bir süre geçti ve eksikliklerimizi kapattık artık Bireysel olarak değil’de kurumsal olarak seo danışmanlığı hizmeti vermek istiyoruz bu amaç çerçevesinde Seo-Reklam.Com Domain adresini alarak tasarıma başladık ve düşündüğümüzden daha güzel işler çıkardığımızı görünce alanımızda alabileceğimiz en güzel domaini aldık www.SeoDanismanligi.com Adresini de satın aldık ve sektörümüzde emin adımlarla ve doğru insanlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
Kurumsal danışmanlık konusunda hedefimizde şirket olmak bulunmaktadır bunun için kendimizi başarı konusunda hazır hissediyoruz şartlarımız da bu duruma uygun hale gelmesi durumunda en kısa sürede kurumsal olarak Türkiye’de seo danışmanlığı hizmetine gireceğiz şu anda kurumsal olarak zirveye taşıdığımız firmalar biden desteklerini esirgemiyor ve kurumsal olmamız için bizi destekliyorlar.

devamını oku…

Seo Neden Gereklidir?

Pazartesi, 18 Nis 2011 yorum yok

Seo ismi Search Engine Optimization dan gelmiş fenomen bir kelimedir.Maksadı arama motorları optimize ederek kişiye odaklı ürüne kolayca ulaşabilecek ziyaretçiyi siteye çekmektir.

Seo Google gibi populer arama motorları  için , arama motorları nazarında kaliteli bir site tipi oluşturarak arama sonucunda ön sıralara çıkmayı sağlamaktadır.

Seo için neler yapmalıyız.

Seo için sitemizi temiz ve düzgün tutmalıyız

Seo için sitemizi xhtml ve css kurallarına uygun tasarlamalıyız

Seo için sitemizi güncel tutmalıyız.

Seo için Link buildin ( link inşaası) kurmalıyız.Link inşaası benzer içerikli sitelerden tavsiye bağlantı almak demektir kısaca.

Seo için sitemap oluşturmalısınız.

Seo için robots.txt oluşturun.

Seo için tasarımınız sade içeriğiniz hafif ve fayda verici olsun.

Seo için googledan web yöneticisi araçlarını kullanın ve sitenizi googlenin dilinden inceleyin.

Seo için düzenli ping uygulayın.

Seo için gereksiz  anahtar kelimelerine girmeyin. devamını oku…

Yeni Başlayanlar için Seo Fikirleri

Pazar, 10 Nis 2011 yorum yok
Google Seo

Google Seo

Merhaba arkadaşlar

İlk önce seoyu tanıyalım.Herkesin anlayabileceği usulden…Terimsel değil yani : )

Seo demek türkçesi Arama motoru uyarlamasıdır yeni olanların anlayacağı tabir ile.

Malumunuz gelişen internet teknolojisinin ama tekeli olan Arama motoru ( Google) özellikle ülkemizde en çok kullanılan arama motorudur.

Google nedir kimdir

Google değişik alogaritması ve üst düzey yapay zeka motoru olan büyük bir arama motorudur ( Kısa geçiyorum:) )

Neden google’a sitemizi uyarlamalıyız.

Eğer web sitenizin hit çekmesi istenilen müşteri odağına ulaşabilmesi için Google’a sitemizi uyarlamamız ve sitemizi daha kaliteli hale getirmemiz gerekir.

Nerden başlamalıyız.

Öncelikle Google ‘a kendimizi tanıtmalıyız.Sitemiz nedir ne amaçla kuruldu içeriği nedir ne anlatır.

Bunun içinde Meta Ayarlarıyla Title = Başlık Description = İçerik Keywords= Anahtar Kelimeler gibi Sitemizin Anasayfa ve alt sayfalarında bulunan Meta ayarlarını değiştirerek ve optimize ederek başlayabiliriz.

Kullandığınız hazır bir script ise Seo için özel plugini  (Eklentisi ) üretilmiş olması muhtemeldir.Bunun için google’dan arayak sitemizin scriptine uygun bir eklenti indirerek başlayabiliriz.

Google neyi sever neyi sevmez bunu bilelim. devamını oku…