arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘web site’

Altın çilek zayıflama hapı Google ilk 3

Cumartesi, 07 May 2011 yorum yok
Seo Referans

Seo Referans

Askerden geleli Tam 1 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen google aramalarında ”Altın Çilek Zayıflama Hapı” Sözcüğünde ilk 3 sıraya gelmiş bulunmaktayız tabi’ki performansımızdan bir nebzede olsa kayıp yaşamış olsak’ta eski günlerimizi yakalamakta pek zorlanacağımızı düşünmüyorum. Sadece Altın çilek zayıflama hapı olarak değil ”Altın Çilek” Sözcüğünde 2 sayfa ‘‘Altın Çilek Yorumları” Sözcüğünde 1 sayfada bu ürün ben askerden gelmeden 2 ay önce piyasaya çıktı ve çok aşırı derecede talep gördü Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan‘da bu ürünü kullanması ile Türkiye piyasasında patlama yarattı ve Medikal şirketlerinin bünyesinde çalıştırdığı Seo Danışmanları ve yüklü miktarda sağlık ürünleri ile alakalı siteleri ile bu ürüne destek vererek üründe ilk sıra mücadelesi sürdürdüler aynı zamanda ürünün kaymağını yedikleri için maddi olarak’ta güçlü oldukları için iş bir hayli zorlaştı sözcük.
Sitemi açalı 1 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen  Sözcüklerde çok iyi yerlere gelmiş olmak şimdilik çok güzel ama bizim gibi Türkiye’de çok başarılı işlere imza atmış kişiler için bu başarı yeterli sayılmaz bu nedenle kısa bir süre içerisinde sözcüklerde ilk sıralarda bizi göreceğiniz’den emin olabilirsiniz. devamını oku…

Seo için gereken tasarım

Pazartesi, 02 May 2011 yorum yok
web 2.0

web 2.0

Seo Makalelerini okumak ve web sitenize uygulanmak için web tasarım hakkında bilginizin olması gerekmektedir.

Bunun için en önce tasarım ve kodlama hakkında en basit ve en temel sistem olan html tabanlı tasarım makaleleri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Son zamanda devamlı gelişen web kodlama sistemi seoya uygun sistemlere entegre edilerek daha kaliteli ve kullanışlı web scriptleri ve eklentileri hazırlanmaktadır.

Web 2.0 teknolojisi

Web 2.0 denilen sistem daha çok kolay ve sade ama gösterişli css ve renkler , yazı tipleriyle kolay ve güncellenebilir yeni uygulamaların bütününe verilen isimlerdir.

Web 2.0 gibi yeni teknolojileri ve yeni tasarımları öğrenerek web sitenize seoya uygun tasarımlar uygulayabilirsiniz

Web seo entegleri scriptler

Web seo entegreli scriptleri tercih edin.Orjinal kodlamalı ve sade tasarımlı kalıcı bağlantılı scriptler kullanarak sisteminizi kurun ve seo adımlarını takip edin. devamını oku…