ana sayfa > Site Tanıtım, Ürün Tanıtımı > Birdolutatil.com 100 TL ucuz tatil

Birdolutatil.com 100 TL ucuz tatil

Çarşamba, 24 Ağu 2011 yorum ekle yorumlara git
Birdolutatil.com

Birdolutatil.com

Facebook arkadaşlarını Birdolutatil.com’a davet et, tatiline 100 TL daha ucuza git!

Eğer bu blogu okuyorsanız, çok büyük bir ihtimalle düşük bütçeli tatiller yapmayı seven bir gezi tutkunusunuz. Beş yıldızlı otellere ya da pahalı turlara para ödemiyorsunuz. Yine büyük bir ihtimalle pahalı restoranlara para vermek yerine hostellerin mutfaklarında kendi yemeğinizi yapıyorsunuz ve pahalı otel odaları yerine bir hostel odasında yabancılarla kalmayı tercih ediyorsunuz.

Nerede uyuyacaklarına gelince bir gezgin için her şeyin para ve değerden ibaret olduğu doğru. Fakat, hosteller ve misafirevleri ucuz ve daha sosyal bir çevre yaratsa da, her gezgin için lüks bir otel odasında yumuşak yastıklara ve jakuziye sahip olmak güzeldir.

Bu tür durumlarda dahi iyi bir fiyat bulmak her zaman daha iyidir. Fakat bir sürü otel arama motoru arasında en uygun fiyatı bulmak çok zor bir süreçtir.

İşte bu noktada karşınıza birdolutatil.com çıkıyor.

En iyi otel fiyatlarına ulaşmak isteyenlerin hizmetinde olan www.birdolutatil.com internet adresinden 30’dan fazla otel rezervasyon sitesinin fiyatlarına karşılaştırmalı olarak ulaşılabiliyor. Bu kampanya ile birdolutatil.com takipçileri hem istedikleri oteli tek bir tuşla istedikleri yerde bulabilecekler hem de çok daha ucuz bir fiyatla tatile gidecekler.

Ve Birdolutatil.com kalacağınız yeri belirlemede size yardımcı oluyor.

Birdolutatil.com’un 11 Eylül’e kadar sürecek Facebook kampanyası ile en çok arkadaşını www.facebook.com/birdolutatilcom’a davet eden takipçisi dilediği tatilde 100 TL indirim kazanacak.

Diğer bir deyişle hayallerinizdeki lüks otel odasına 100 TL daha az ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Kazanmak için tek yapmanız gereken www.facebook.com/birdolutatilcom adresindeki Birdolutatil.com’un Facebook sayfasını beğenmek ve diğer arkadaşlarınızı da sayfaya davet etmek. En çok arkadaşını davet eden takipçi tatilinde 100 TL indirim kazanacak.

Benzer Yazılar

    1. şimdilik yorum yok.
    1. şimdilik geri bağlantı yok