ana sayfa > Site Tanıtım > Gökyüzü Feneri (Dilek Feneri) Türkiyede

Gökyüzü Feneri (Dilek Feneri) Türkiyede

Cuma, 11 Oca 2013 yorum ekle yorumlara git

Gökyüzü Feneri, Uzakdoğu’nun gökyüzü feneri özel mumu ile kullanıma hazır olarak uçurulmayı bekliyor. Festivallerde, doğum günlerinde, çeşitli kutlamalarda hatta sıradan bir günde dahi kullanabileceğiniz eğlenceli, görsel olarak sizi gülümseten bir ürün.


Sevgililer Günü, Doğum Günleri, Festivaller, Kutlamalar ve Özel Günler…
Uzak Doğu’da yüzyıllardır, kutlamalar ve festivallerde, birçok insan bu fenerleri dilek dileyerek gökyüzüne gönderirler.
Gökyüzüne dilek feneri göndermenin şans ve bereket getirdiğine, problemlerden, endişelerden arındırdığına inanırlar.
Partiler, Doğum Günleri, Plaj Partileri, Düğünler, arkadaşlarınızla, sevgilinizle bir araya geldiğiniz ve unutulmaz kılmak istediğiniz herhangi bir gün..
Dilek Feneri İle Rüya Gibi Sihirli Bir Atmosfer Yaratın…
Sevgilinize sevginizi anlatmanın birçok yolu vardır. Ancak bunlardan sadece bir kaçı diğer yöntemlerden farklı olabilir. İşte size sevginizi anlatmanın en farklı ve en sıra dışı yöntemi..
Bu hediyemiz Küçük Sırlar dizisindeki sandaldaki dilek tutma sahnesiyle artık herkes tarafından biliniyor. Siz de sevgilinizle geçirdiğiniz bir romantik anı ya da herhangi bir mutlu anınızı bu harika dilek fenerleriyle süsleyebilirsiniz
Unutulmayacak Bir Deneyim…
Dilek Feneriniz 15-20 dakika 1000-1500 metreye kadar yavaşça gökyüzüne yükselir. Huzur ve sessizliğiyle bu muhteşem görüntü herkesi büyüler.
Dilek Fenerleri alev geciktirici ( flame retardant ) çevre dostu, doğada çözülebilen ( %100 biodegradable ) malzemeden yapılmıştır.

Peki bu dilek fenerini nereden satın alabilirsiniz.
Dilek feneri türkiye satış sitesi olan www.dilekfenerisatinal.com adresinden satın alabilirsiniz isminden’de anlaşıldığı gibi.

Benzer Yazılar

    1. şimdilik yorum yok.
    1. şimdilik geri bağlantı yok