ana sayfa > Site Tanıtım > Tatil Rehberi Tatil cenneti

Tatil Rehberi Tatil cenneti

Perşembe, 10 Eyl 2009
Tatil

Tatil

Bugün siz okurlarımıza yeni bir projemizden bahsedeceğim. Projemiz şu şekildedir biliyorsunuzki internette 100 lerce tatil otel rehberi sitesi mevcut bulunmaktadır ama bu sitellerde insanlar sadece tatil köyleri hakkındaki bilgileri resimleri görmekten başka hiçbir şey yapamamaktalar.

Biz bu projemizde internette yayınlanan bılgılerı alıyoruz ve sözü sizlere bırakıyoruz sizler bu Tatil resim hakkında oteller hakkında yorumlarınızı belirtiyorsunuz tabiki gidip gördüğünüz tatil köyleri hakkında mesela servisini beğendiniz ama yemeklerini beğenmedınız.

Peki bu yorumlar ne işe yarayacak buradaki amaç nedir. Amacımız türk hakının tatile gitmeden evvel gidecekleri yerı görüp özelliklerini okuduktan sonra gidip gören tatil yapan insanların yazmış olduğu yorumlarıda göz önünde bulundurarak tatil tercihlerini bu bilgilere göre gerçekleştireceklerdir.
Yorumlar nekadar önemli araştırmalarımıza göre insanlar bir ürünü almadan önce o ürün hakkında kullananların yapmış olduğu yorumları ilk olarak okuyarak örünü alıp almama kararlarını vermekteler.

Sitemizi ziyaret edip tatile gittiğiniz tatil köyü hakkındaki yorumlarınızı yazarak sizden sonra gidecek olanlara yardımcı olmuş olacaksınız.

Sitemizi ziyaret etmek için Tıklayın Tatil Cenneti.Org

Tatil resim

Tatil resim
yorumlar kapalı.