ana sayfa > Site Tanıtım > Yeni Yılda Bonubonlar​ınız | Bonubon.Com

Yeni Yılda Bonubonlar​ınız | Bonubon.Com

Salı, 25 Ara 2012 yorum ekle yorumlara git

2012’yi bitirmemize sayılı günler kala bir çoğumuz biten yıla bakıp 2013’ün getireceği güzellikleri merak ediyoruz. Kendi adıma mutluluklarla, güzelliklerle, heyecanlarla dolu inanılmaz bir yıl geçirdim. 23 Nisan’da alfa testine açılan sitemizden gerçekleştirdiği ilk alışverişini Ferrari’ye benzeten üyemiz Erol Bey’in mailini okuduğumda gözlerim dolmuştu. 3 kişi ile başladığımız fikrimiz, Doğuş Grubu sayesinde filizlenip bir siteye dönüştü ve bu sayede bir değer yarattı.

Bonubon.Com

Bonubon.Com

Ekşi Sözlük yazarı Spiritus Sanctus’un dediği gibi, ilk kuruluş sancılarından bugüne ekip olarak acı tatlı heyecanlarımızla geldik. Bol bol ofiste, depoda, bilgisayar başında sabahladık. Bir dönem ben dahil tüm ofisin üyelerimizin telefonlarına cevap verebilmek için koştuğu günlerden dedike bir müşteri hizmetleri ekibimizi oluşturdıuk. Lojistikte, işin uzmanı arkadaşlarımın ekibe katılmasıyla kargo entegrasyonumuzu canlıya alıp teslim edilemeyen paketleri tek tek evlerine teslim ettik. Her gün de aynı titizlikle takip ediyoruz. İnternetten alışveriş yapmaktan çekinen ya da kartı olmadığı için yapamayan üyelerimiz için Garanti Bankası ile hazırladığımız ön ödemeli kartlarımıza Teknoloji ekibimiz can verdi. Önümüzdeki dönemde kartlarımızın çoğalarak yaygınlaşmasını arzuluyoruz. Daha ilk yılımızı doldurmadan Türkiye’nin en yeni ve en güvenli sistemi BKM Ekspress’te yerimizi aldık.

Arkadaşımın arkadaşı benim de arkadaşımdır diyerek tüm dostlarımız için kampanyalar başlattık. Siteden yapılan alışverişlerde bir teşekkür olarak alışverişin %1’ini üyelerimize iade etmeye başladık. Ama en olumlu tepkiyi hayat koşturması içinde kullanılamayan kuponların kumbaralara otomatik iadesiyle elde ettik. Aldığımız birçok teşekkür mesajını uzun çalışma saatlerinde moral olarak birbirimize okuduk, maillerde paylaştık.

Bugün kampanyamızda 75 TL üzeri alışverişe milli piyango bileti hediye ediyoruz. Büyük ikramiyenin üyelerimizden birine çıkmasını ne kadar da çok istiyorum. Umarım böyle bir kısmete vesile oluruz.

2013’te bizi neler mi bekliyor? Açıkçası ben de sabırsızlanıyorum. Yapacak daha ne çok işimiz, kat edecek daha ne kadar çok yolumuz var. Bu keyifli yolculukta bana eşlik eden tüm ekip arkadaşlarıma ve siz üyelerimize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. 2013 hepimize sağlık, mutluluk ve güzellikler getirsin.

Özge Yılmaz
Genel Müdür | ozgeyilmaz@bonubon.com

bonubon | bi tık değiştir hayatı!
facebook | twitter | +90 (850) 222 0 666
Meydan Sok. Veko Giz Plaza Kat:16 34398 Maslak, Şişli, Istanbul

Benzer Yazılar

    1. şimdilik yorum yok.
    1. şimdilik geri bağlantı yok