Prefabrik Ev Fiyatları

Pazar, 27 Ara 2009 yorum ekle yorumlara git
prefabrik-yapi-buro-ornegi

prefabrik-yapi-buro-ornegi

Emre Prefabrik İnşaat Hayallerinizi yaşayın

0216 394 56 74 0532 608 02 57

19 yüzyılda Modern teknoloji ile betonlaşma dönemine giren inşaat sektörü, günümüzde alternatif

arayışlarına başladı. Son 15-20 yıldır ülkemizde değer kazanmaya başlayan prefabrik yapının gerçek değeri, marmara depreminde ortaya çıktı.

Prefabrik kelimesinden anlaşılacağı üzere, parçaları fabrika ortamında hazırlanan, bütün parçalarıyla birlikte sadece monte alanı isteyen yapılardır. Bu monte alanında planlandığı gibi bütün parçaları birleştirilerek, yapıların hata payı dahi olmadan ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Prefabrik yapıların demonte olduğunu düşünürsek hem taşınma imkanı sağlıyor hemde depremde esneme payı oranı yüksekliği sağlayarak yıkılmaların önüne geçiyor. Türkiye piyasasına konteynır ile giren prefabrik yapı sektörü, artık çok katlı binalar ile insanlara hizmet etmeye başlamıştır. Artık birçok bölgede 3 katlı prefabrik villalara bile rastlanmaktadır.

Peki son dönemde revaçta olmaya başlayan prefabrik yapıların fiyatları nedir?

Aşağıda tablo olarak sunduğumuz fiyatlar piyasanın ortalama fiyatlarıdır. Ek istek ve taleplere göre değişkenlik gösterebilir.

prefabrik-ev-fiyatlari

prefabrik-ev-fiyatlari

Yapımını istediğiniz prefabrik yapının, hangi alanda yapılması konusunda firmalar teknik destek vermektedirler. Proje aşamasında müşterilerinin isteklerini ön planda tutan firmalar, betonarme yapılar gibi bu ev bu kadar mantığıyla satış yapmayıp, sizlerin istekleri doğrultunda yapıları ortaya çıkarmaktadırlar.

Prefabrik yapının yapım aşamasında projelerini müşterilerine detaylandırarak sunan firmalar, prefabrik yapının bütün noktalarını projelerinde sunup müşteri onayı almaktadırlar. Bu noktada prefabrik yapının sonuçlanmasında firma ve müşteri birlikte çalışarak, ortaya çıkan eserde hem firmanın hem de müşterinin düşüncelerini yansıtmış oluyor.

prefabrik-yapinin-ozellikleri

prefabrik-yapinin-ozellikleri
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok