ana sayfa > Haberler > Altan alkan Kimdir

Altan alkan Kimdir

Cumartesi, 14 May 2011 yorum ekle yorumlara git

Trade & Project Finance

altan alkan Kimdir

altan alkan Kimdir

Altan ALKAN. Türkiye ve çevre ülkelerin ihtiyaç duyduğu değişik emtiaların tedariki, teslimi, takası gibi hizmetlerin yabancı finans kuruluşlarının Türkiye’de başta enerji, gayrimenkul, madencilik olmak üzere değişik sektörlerdeki, değişik ölçekteki projelerin fimansmanın temini, özvarlık yönetimi, satın alma, birleşme gibi çözüm önerilerini projelendirir ve sonuçlandırır.

Teknoloji

21. Yüzyılda teknolojik gelişmelerin hızı baş döndürücüdür. ALtan ALKAN. dünyada gelişen teknolojilerin takibi, Türkiye’nin ve bölge ülkelerin ekonomilerine adaptasyonu konularında çalışmalar yürütmektedir. Yürütülmekte olan projelerin bazıları; Deniz dibi metan gazı ve maden çökeltilerinin ayrıştırılarak çıkarılması, güneş enerjisi ile çalışan tarımsal sera üretimi projelerinin hayata geçirilmesi, yağmurlama sistemleri vb. dir.

Real Estate Development

Altan ALKAN., hem Türkiye’de , hem de dünyanın değişik noktalarındaki gayrimenkul geliştirme işi ile ilgili hem bireysel hem de kurumsal gayrimenkul satışları ve yatırımcıları bir araya getirerek doğru işbirlikleri ve projelerin oluşmasına yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve çözüm ortaklarımız arasında; – Finans Kuruluşları, – Hukuk Büroları, – Proje Yönetim Ofisleri, – Gayrimenkul değerleme ve pazarlama Şirketleri olup, her türlü gayrimenkul projesinde gerekli hizmetleri sunabilmektedir. Arazi seçiminden satınalma pazarlıklarının yürütülmesine, fizibilite çalışmalarından ihale hazırlığı, kontrat ve uyuşmazlık yönetimine; finansman ve kredi paketi oluşturmadan, gayrimenkul değerleme, imar ve tapu işlemlerine; tasarım, proje ve inşaat yönetiminden pazarlama ve satış hizmetlerine kadar gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında dürüst, güvenilir, kaliteli bir hizmet anlayışı ekseninde hizmet vermekteyiz.
Categories: Haberler Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok