ana sayfa > Diğer Konular, Film Tutkusu, Haberler > Graham Fuller, Aron Feller Oldu

Graham Fuller, Aron Feller Oldu

Perşembe, 03 Ara 2009 yorum ekle yorumlara git
Graham Fuller, Aron Feller Oldu

Graham Fuller, Aron Feller Oldu

Uzun süredir televizyon izleyicilerinin büyük bir dikkatle izlediği ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bile oturumlarına ara vererek kaçırmadığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ses getiren son karakteri Aron Feller, aslında CIA’in Türkiye İstasyon Şefliği görevini yapan Graham Fuller’den başkası değil. Dizide Graham Fuller karakterini canlandıran Aron Feller, Türkiye’de dış güçlerin sistemlerini uygulayan kişi rolünü canlandırıyor. Gladio diye bir örgüttende bahsedilen dizide, Türkiye Cumhuriyeti ilkelerini kendi çıkarları uğruna kullanan güçlerin, gerçek yüzlerini ekranlara yansıtıyor.

CIA’in Türkiye İstasyon Şefliğini yapan ve sonrasında Ortadoğu sorumluluğuna atanan Graham Fuller’in yeni göreve başlamasından sonra, Ortadoğu büyük bir buğran ile karşı karşıya kalmış ve ülkeler kendi politikalarını bile yapamaz hale gelmişlerdi.

Türkiye’de ki belirli dönemlerde karartılan gerçeklerin yansıması olarak kabul edilen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ilk senaristlerinden Ömer Lütfü Mete yakın zamanda vefat etmişti.

 

Haber: Murat Karadereli
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok