arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Mehmet ali köse’

Google Hızlı İndex otomatik ping

Pazar, 08 May 2011 yorum yok
Google Hızlı İndex otomatik ping

Google Hızlı İndex otomatik ping

Siteleriniz’de Açtığınız konular yazdığınız makaleleri yayınlar yayınlamaz index almıyor’mu ve konularınızı sitelerinize ekler eklemez başkaları tarafından çalınıyor ve sizden makalenizi çalan kişinin sitesi sizden dahamı yüksek çıkıyor yada konularınız artık index almıyor’mu  bu ve bunun gibi sorunlara karşı çözümünüz yok’mu. ?
Bu konumuzda sizlere siteleriniz’de yayınlamış olduğunuz makaleleri  çok hızlı bir şekilde nasıl index almasını sağlayacağınızı anlatacağım.
Makaleme başlamadan önce bir kaç öneri’de bulunmak istiyorum tecrübelerime dayanarak Yazdığınız makalelerde 5 ile 7 adet arasında  Etiket ekleyin fazla eklemeniz durumunda Google bu durumu spam olarak algılaya biliyor.
Konu başlıklarınızı çok uzun yapmayın .
Makaleleriniz’de en az 1 adet resim bulundurun.
Yazılarınız’da Türkçe imla kurallarına dikkat edin bu konuda google hassasiyeti yüksektir.
Etiketler’iniz konu ile alakalı olsun ve eklediğiniz etiketleri makale içerisinde seçerek kalın veya italik altı çizik vb. yapmanız önemlidir.
Ana konumuza dönelim  WordPress tabanlı siteler için yapılması gerekenler.
Konuyu en basit düzeyde herkesin anlayabileceği bir dilde yazmaya çalışacağım.
http://www.siteadi.org/wp-admin/ Şeklinde sitemizin paneline giriyoruz.
Ayarlar bölümünden ‘Yazma’ seçeneğini tıklıyoruz. devamını oku…

Özledik Be Kanka..

Cumartesi, 04 Eyl 2010 yorum yok

İnsan sadece sevdiğini,akrabasını,annesini veya babasınımı özler? Bu sorunun cevabını çoğu insan evet olarak cevaplarken ben kocaman bir HAYIR diyorum.Çünkü insan arkadaşlarınıda özler özelliklede yakın arkadaşlarını sen askere gittiğinden beri hep yarınlarımda bir eksik oldu be kanka her akşam seninle yarın ne yapacağımızı planlardık ya, şimdilerde tek tabanca takılıyorum yerini kimse dolduramaz bunu sende biliyosun ne zamandır görüşemiyoruz ama ilk fırsatta bu yazıyı okuyacağını biliyorum yorum yapmayı unutma en azından okuduğunu bilelim.Bayramda geleceğini duydum o günü bekliyoruz az kaldı bir hafta sonra bayram bi sorun çıkmazda gelirsin inş.Tertiplere selam kendine dikkat et daha yapacak çok işimiz var ;) Allaha emanet kardeşim..

Hakkari Çukurca Asker

Perşembe, 20 May 2010 yorum yok
O Şimdi Asker

O Şimdi Asker

Merhaba arkadaşlar bu yazıyı Hakkari Çukurca Kavuşak bölgesinden yazıyorum Arkadaşlar şuan burada askerlik yapıyorum Normalde birliğim ardahan / göle’ye bağlı ama kaydırma birlik olmasından dolayı burada askerlik görevimi yapıyorum şuan şafağım 333 :) telefon numarası gibi değilmi önümde kos koca 333 gün var Yüce Allahü teâlâ nasip ederse bu askerlik görevimi bitirip aranıza geri döneceğim. Askerde neler yaptığım ve bulunduğum bölge hakkında pek bir bilgi paylaşamayacağım çünkü sürekli sıcak çatışmaların yaşandığı bir bölgede olduğumuzdan dolayı bu tür bilgileri paylaşmamız yasak ama sağlık gönünden iyi olduğumu ve burada vatan görevimi yerine getirmekten son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim .

Bütün vatanını seven türk evlatlarının Allah yar ve yardımcısı olsun şu sıralar şehir haberleri hergeçen gün artıyor bu haberlere analarımız üzülmesin  şehitler ölmüyor onlar hep yanlarımızda bizimle birlikteler

 

devamını oku…

Citibank Google Adsense Çeki Bozdurma

Perşembe, 24 Ara 2009 yorum yok
citibank

citibank

Merhaba arkadaşlar, bugün yine geleceğe yönelik bir yazı yazıyorum. Google adsense hesabı kullanan arkadaşlarımız, bankaların iban kodu sistemine geçmesinden dolayı yeni hesap bilgilerini gireceğinden çift hesap olacak ve ödemeler Citibank çeki olarak kullanıcların belirlemiş olduğu adreslere gönderilecektir.
Peki bu çeklerinizi nasıl bozduracaksınız?
Yapmanız gereken işlem çekinizin arkasına banka hesap bilgileri, şube kodu, isim soyisim, bulunduğunuz bölgeye en yakın Citibank şube adresine yada altta yazmış olduğum Citibank Takas Bölümü adresine çekinizi gönderiyorsunuz. devamını oku…

Uçup Gitmeyen aşk

Cuma, 09 Eki 2009 yorum yok
Uçup Gitmeyen aşk

Uçup Gitmeyen aşk

Bizim aşkımız bir yaprak misali yazın başlayıp sonbaharda solan kışında yok olan cinsten değilki.
Bizim aşkımız bir rüzgara teslim olacak cinsten değil’ki.
Biz ne fırtınalar geçirdik kenetlendik.
Biz ağaç gibiydik nasıl ağaçlar yapraksız anlamsızssa yaprakta ağaçsız hayatsız sa bizim aşkımzda öyle.
Ben yapraksız anlamsız sam yaprak’ta bensiz nefessiz.
Ama bizim aşkımız selvi ağacı gibi kışları dökülmeyen dışardaki soğuğa aldırmadan sımsıkı sarılan yazın’da yenilen ve güzelleşen cinsten.
Bizim aşkımız böyle uçup giteyen aşk her geçen gün daha da köklelenen ve daha’da büyüyen cinsten. devamını oku…