arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘MyRize’

Şafak: Atarsa 24

Cumartesi, 12 Mar 2011 yorum yok

Kardeşim Mehmet Ali (Myrize) Allahın izniyle 24 gün sonra burada arkadaşlar Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması‘nın bitişiyle beraber askerlikde bitiyor kardeşime hediye olarak bu yarışmanın birinciliğini vermek istiyorum bunun içinde elimden geleni yapacağım. Zaman çok hızlı geçiyor gerçekten daha dün gibiydi askere gidişi ama kısa süre sonra bitirip gelecek hayırlısıyla. Yarışmada durumlar iyi gibi şuanda 4.sıradayız hızla yükseliyoruz 1 hafta içerisinde daha da yükselip birinciliği almayı hedefliyorum hayırlısı allah yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah.

Askerlik zordur şafak sayar hep insan tıpkı seo gibidir onda bir şeylerin bitmesini beklerken bunda ise bir şeylerin çıkmasını yükselmesini beklersiniz. Biraz tuhaf bir örnek oldu ama anlatmak istediğimi anladınız sanırım.

Bu seo yarışmasıyla ısınma turlarını atmış olduk kardeşim geldikden sonra daha büyük projelerde bulunacağız allahın izniyle. Başlıkda belirttiğim gibi Şafak: Atarsa 24 tüm asker arkadaşlarımıza ve sevdiklerine sabır versin allah gerçekten zor bir durum askerlik.

Sevgili Google fixoyunlar , zapkolik ve sehriye sinemanın hazırlamış olduğu Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması‘nda desteklerini bizden esirgeme. Unutmaki arama motorlarının en iyisi insana faydalı olanıdır :)

Kurban Bayramı Mesajı

Pazar, 29 Kas 2009 yorum yok

 

Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramı Mesajı

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dileriz.

MyRize.Org

MyRize Üyelik

Pazartesi, 31 Ağu 2009 yorum yok
http://www.myrize.org/wp-content/themes/myrize/images/myrize_logo.png

Myrize.Org

Myrize.org Yeni bir tasarım ve yeni bir proje için karşınızda bulunmakta myrize.org’nin artık amaçları var artık üyelik Sistemimiz aktif durumdadı editörler alınacaktır. Düzenli olarak güncel ve eğitici bilgilendirici dünya internet alemindeki gelişmeler ve merak ettiğiniz bir çok soruda çözüm bulabileceğiniz yaracı kişiliklerın editörlük yapacağı yıllardır yayın yapan bir siteyle karşınızdayız.

Bizimle uzun vade’de çalışacak gönüllü dostlara ihtiyacımız var bilgi ve becerisini acımayarak insanlarla paylaşmayı seven yenilikci ve yürekli insanlar bekliyoruz. devamını oku…