arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘seo yarışması’

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Perşembe, 19 Ara 2013 yorum yok
Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Yıllardır seo sektöründe hizmet vermekteyiz bunca yıldır seo hakkında makaleler okuduk makaleler yazdık seo’da adımızdan sıkça söz ettirdik seo yarışmalarına katıldık ve seo yarışmalarında aldığımız güzel başarılardan dolayı adımızı iyi’ca piyasaya duyurduk ve bir kaç şirketin seo danışmanlığı işini bireysel olarak yaptık ve bu konuda pek çok sorun yaşadık fatura kesemedik firmalar bize karşı hep ön yargı ile yaklaştı ama bizi tanıdıkça bütün şirketler bizi sevdi ve başarılarımızı gördükçe sağ olsunlar bize destek oldular 13 ocak 2010 tarihinde vatani görevim olan askerlik görevimden dolayı sektörden ve firmalardan uzak kaldık Artık askerlik bitti ve aradan 1 ay gibi bir süre geçti ve eksikliklerimizi kapattık artık Bireysel olarak değil’de kurumsal olarak seo danışmanlığı hizmeti vermek istiyoruz bu amaç çerçevesinde Seo-Reklam.Com Domain adresini alarak tasarıma başladık ve düşündüğümüzden daha güzel işler çıkardığımızı görünce alanımızda alabileceğimiz en güzel domaini aldık www.SeoDanismanligi.com Adresini de satın aldık ve sektörümüzde emin adımlarla ve doğru insanlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
Kurumsal danışmanlık konusunda hedefimizde şirket olmak bulunmaktadır bunun için kendimizi başarı konusunda hazır hissediyoruz şartlarımız da bu duruma uygun hale gelmesi durumunda en kısa sürede kurumsal olarak Türkiye’de seo danışmanlığı hizmetine gireceğiz şu anda kurumsal olarak zirveye taşıdığımız firmalar biden desteklerini esirgemiyor ve kurumsal olmamız için bizi destekliyorlar.

devamını oku…

Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Pazartesi, 16 May 2011 yorum yok

“Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması”

Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Yarışma kelimesi “Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadise seoyarışması”
KONTROL LİNKİ : Link R10.net Leo Nickli üye tarafından düzenlenen seo yarışması katılmak yada katılmamak konusunda çeliş’ki deyim sanırım boş kaldıkça yarışma ile ilgileneceğim.
Yarışma daha başlayalı 1 saat oldu olmadı  Yaklaşık 20 sonuç bulundu (0,08 saniye)  Biz bu konuyu Yayına soktuktan 10 bilemedin 20 saniye sonra sonuç 21 olacak :) Tabi aradan konu yayınlayan olmamışsa seo yarışmalarını çok seviyorum para değil sadece hedefim tabi ki para’da önemli ama savaşçı ruh dahada ağır basıyor diye bilirim.
Yorumları okuyorum bazı arkadaşlar ilk 3 sırayı tek başlarına alabileceklerini iddia ediyor buda beni şaşırtıyor gerçekten ama çok güzel rakiplerin kendilerine bu denli güvenmesi güzel hepten boş beleş rakiplerden iyidir.
Gönül isterdi’ki şöyle çok daha büyük bir seo yarışması organize edile katılımcılar Türkiye’de alanlarında en başarılı kişiler olsa  işte o zaman gerçek seviyemizi anlamış oluruz.

Yarışmada sıralamaya göre verilecek para ödülleri. devamını oku…

Fix oyun İncelemesi

Pazartesi, 14 Mar 2011 yorum yok

Seo yarışması sponsorlarından fixoyun.com’u biraz inceleyelim. İlk olarak girişde insana güvenli bir site hissi uyandırıyor çünkü çok fazla reklam yok ve dolu dolu gözüken bir site. Bu sayede kullanıcılara güven sağlıyor. Sitenin hızına gerçekten hayran kaldım flash oyun sitesi olmasına rağmen oyunlar ve sayfalar mükemmel hızlı bir şekilde açılıyor. Giriş kısmının en üstünde ajax menü seçeneği ile sıralanmış oyunlar kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlıyor.


Diğer bir çok oyun sitesi gibi fazlalık popup sayfası açmayarak fix oyun kalitesini gerçekten gösteriyor. Oyun sayfalarında oyuna ait bir adet tanıtım resmi göstererek kullanıcıları oyun için bilgilendiriyor. Üstelik siteye kayıt olma imkanıyla oyunları daha kaliteli ve hızlıca bulup oynayabilirsiniz. Fixoyun başlıca oyun kategorileri; 3d, çocuk, çizgi, savaş, dövüş, aksiyon, zeka,spor,zuma,kız  şeklindedir.


Fixoyu.com’a Fix oyun seo yarışması ‘na katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Şafak: Atarsa 24

Cumartesi, 12 Mar 2011 yorum yok

Kardeşim Mehmet Ali (Myrize) Allahın izniyle 24 gün sonra burada arkadaşlar Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması‘nın bitişiyle beraber askerlikde bitiyor kardeşime hediye olarak bu yarışmanın birinciliğini vermek istiyorum bunun içinde elimden geleni yapacağım. Zaman çok hızlı geçiyor gerçekten daha dün gibiydi askere gidişi ama kısa süre sonra bitirip gelecek hayırlısıyla. Yarışmada durumlar iyi gibi şuanda 4.sıradayız hızla yükseliyoruz 1 hafta içerisinde daha da yükselip birinciliği almayı hedefliyorum hayırlısı allah yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah.

Askerlik zordur şafak sayar hep insan tıpkı seo gibidir onda bir şeylerin bitmesini beklerken bunda ise bir şeylerin çıkmasını yükselmesini beklersiniz. Biraz tuhaf bir örnek oldu ama anlatmak istediğimi anladınız sanırım.

Bu seo yarışmasıyla ısınma turlarını atmış olduk kardeşim geldikden sonra daha büyük projelerde bulunacağız allahın izniyle. Başlıkda belirttiğim gibi Şafak: Atarsa 24 tüm asker arkadaşlarımıza ve sevdiklerine sabır versin allah gerçekten zor bir durum askerlik.

Sevgili Google fixoyunlar , zapkolik ve sehriye sinemanın hazırlamış olduğu Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması‘nda desteklerini bizden esirgeme. Unutmaki arama motorlarının en iyisi insana faydalı olanıdır :)

Fixoyun Seo Yarışması Başlatmış

Pazartesi, 07 Mar 2011 yorum yok
Seo

Seo

Bugün gezinirken gördüğüm bir konuda Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması adında bir seo yarışmasının başladığını gördüm. Eski yarışmalar gibi değil tabikide ama yinede bi hamlığımızı atalım dedik girmiş bulunduk. Hayırlısıyla biraz koşturalım bakalım belki kazanırız.

üç tanede link yayınlamamız gerekiyormuş hemen yayınlayalım Oyun birinci linkimiz hayırlı uğurlu olsun eklenmiştir.Video izle ikinci linkimiz buda hayırlısıyla eklenmiştir.Sinema üçüncü ve son linkimizide ekledik ve link fsalını kapattık.

Makale çok kısa oldu ya birazda seo nedir diye saçmalayalım. Seo adındanda belli olduğu gibi dicem ama pek bişey belli olmuyor :) Seo google aramalarında üst sıralarda çıkmak için gösterilen bir çabadır diyebiliriz. Pek yaygın olmayan bir bilgisayar dalıydı bir kaç sene öncesine kadar ama artık seocudan bol ne var :) Birazda adwords ve adsense konularına değinelim mdem bu konulara girdik. Adwords ücret karşılığında googlede üst sıralarda çıkmaktır. Adsense ise googleden aldığınız reklamlardır. Tık başı ücret alırsınız. Konuyla biraz alakasız oldu ama takan kim maksat can sıkıntısı.

Hayırlısı 23 gün gibi bir süre kalmış yarışmanın bitmesine sanırım tüm seocu arkadaşlara başarılar diliyorum adil bir yarış olur ve herkez hakettiğini alır inş bol seolu günler. Neydi başlık ? Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması koçum benim :)