ana sayfa > Seo Makaleleri, Site Tanıtım > Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Pazartesi, 16 May 2011 yorum ekle yorumlara git

“Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması”

Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması

Yarışma kelimesi “Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadise seoyarışması”
KONTROL LİNKİ : Link R10.net Leo Nickli üye tarafından düzenlenen seo yarışması katılmak yada katılmamak konusunda çeliş’ki deyim sanırım boş kaldıkça yarışma ile ilgileneceğim.
Yarışma daha başlayalı 1 saat oldu olmadı  Yaklaşık 20 sonuç bulundu (0,08 saniye)  Biz bu konuyu Yayına soktuktan 10 bilemedin 20 saniye sonra sonuç 21 olacak :) Tabi aradan konu yayınlayan olmamışsa seo yarışmalarını çok seviyorum para değil sadece hedefim tabi ki para’da önemli ama savaşçı ruh dahada ağır basıyor diye bilirim.
Yorumları okuyorum bazı arkadaşlar ilk 3 sırayı tek başlarına alabileceklerini iddia ediyor buda beni şaşırtıyor gerçekten ama çok güzel rakiplerin kendilerine bu denli güvenmesi güzel hepten boş beleş rakiplerden iyidir.
Gönül isterdi’ki şöyle çok daha büyük bir seo yarışması organize edile katılımcılar Türkiye’de alanlarında en başarılı kişiler olsa  işte o zaman gerçek seviyemizi anlamış oluruz.

Yarışmada sıralamaya göre verilecek para ödülleri.

1. 1000 TL
2. 500 TL
3. 400 TL
4. 200 TL
5. 100 TL
6. 100 TL
7. 50 TL
8. 50 TL
9. 50 TL
10. 50 TL

Kısa bir aneknot Kendinizievinizdehissetmeyeceksinizşahinnparadiseseoyarışması sözcüğü tırnak içerisinde olacakmış :) bizim için tırnağın içi’de bir dışı’da.

Yarışma sponsorumuz olan Şah inn paradise den bir kaç kare.
Bence yarışmada ilk 10’a giren her kez’i birer hafta tatil yaptırması gerek bu’da yarışmanın kızışmasına daha’da büyük etki sağlar. ( Buradan bir’de sosyal mesajımızı göndermiş olalım )
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok