arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘myrize ısınma turları’

Fixoyun Seo Yarışması Başlatmış

Pazartesi, 07 Mar 2011 yorum yok
Seo

Seo

Bugün gezinirken gördüğüm bir konuda Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması adında bir seo yarışmasının başladığını gördüm. Eski yarışmalar gibi değil tabikide ama yinede bi hamlığımızı atalım dedik girmiş bulunduk. Hayırlısıyla biraz koşturalım bakalım belki kazanırız.

üç tanede link yayınlamamız gerekiyormuş hemen yayınlayalım Oyun birinci linkimiz hayırlı uğurlu olsun eklenmiştir.Video izle ikinci linkimiz buda hayırlısıyla eklenmiştir.Sinema üçüncü ve son linkimizide ekledik ve link fsalını kapattık.

Makale çok kısa oldu ya birazda seo nedir diye saçmalayalım. Seo adındanda belli olduğu gibi dicem ama pek bişey belli olmuyor :) Seo google aramalarında üst sıralarda çıkmak için gösterilen bir çabadır diyebiliriz. Pek yaygın olmayan bir bilgisayar dalıydı bir kaç sene öncesine kadar ama artık seocudan bol ne var :) Birazda adwords ve adsense konularına değinelim mdem bu konulara girdik. Adwords ücret karşılığında googlede üst sıralarda çıkmaktır. Adsense ise googleden aldığınız reklamlardır. Tık başı ücret alırsınız. Konuyla biraz alakasız oldu ama takan kim maksat can sıkıntısı.

Hayırlısı 23 gün gibi bir süre kalmış yarışmanın bitmesine sanırım tüm seocu arkadaşlara başarılar diliyorum adil bir yarış olur ve herkez hakettiğini alır inş bol seolu günler. Neydi başlık ? Fixoyun oyunlar zapkolik video izle ve sehriye sinema seo yarışması koçum benim :)