arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Pagerank’

Pagerank Sorgulama

Pazartesi, 20 Şub 2012 yorum yok
Pagerank Sorgulama

Pagerank Sorgulama

Hepimiz pagerank sorgularken pek çok adrese bakıp pagerank değerimizin doğru olup olmadığını konturol ederiz ve birden çok sitemiz varsa ve birazda meraklı isek tek tek bütün merak ettiğimiz sitelerin pagerank değerlerini tek tek konturol ederiz bütün bu işlemleri kolaylaşabilmesi adına sizler için yeni sitemizi hayata geçirdik oldukça hızlı ve kullanımı çok kolay bir site yaptık adresimiz http://www.seodanismanligi.com/pagerank/ Sitemiz aracılığı ile .

 • A. Google Pagerank Analizi
  • Alan adınızın ve alan adınıza ait www alt alan adı için “toolbarqueries.google.com” üzerindeki Google Pagerank değerini ve Google Pagerank değerinin gerçekmi fakemi olduğunu.
  • Alan adınızın ve alan adınıza ait www alt alan adı için “alt1.toolbarqueries.google.com” üzerindeki Google Pagerank değerini ve Google Pagerank değerinin gerçekmi fakemi olduğunu. devamını oku…
 • Categories: Site Tanıtım Tags:

  Seo Siteleri ve Seo Analizi

  Cuma, 11 Ara 2009 yorum yok
  Seo Analiz

  Seo Analiz

  Webmasterler olarak bizlere her zaman gerekli olabilecek, site analiz sitelerini ve pozisyonunu değerlendireceğiz. Optimize durumumunu görebileceğimiz, eksiklerimizi anlamamıza yardımcı olabilecek ve rakibimizle aramızdaki farkı görebilmek adına gerekli siteleri bu konuda sizlerle paylaşacağım.
  Bir örnekle pekiştirecek olursak, bir site yapacağız ama konu hakkında karar veremiyoruz. İlk etapta gerekli olan HİT. Hite ulaşmanın en kolay yolunu bulabilmek için yapmamız gereken, hit alan sözcükleri incelemek ve bu sözcüklerde çıkan sitelerin alexa değerlerine bakarak aldığı hitler hakkında tahmini bir fikir sahibi olmak. Bu çalışma bizleri, hit konusunda fikir sahibi yapabilir. devamını oku…