arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Pro Evotion Soccer’

PES 2010

Pazartesi, 12 Eki 2009 yorum yok

pes2010

Merakla beklenen oyun PES 2010 geniş lisans içeriği, 360 derece kontrol, gerçekçi futbolcu modelleri ve geliştirilmiş Master Lig moduyla 19 Ekim’de sahaya çıkıyor.

Futbol tutkunlarının merakla beklediği oyun PES 2010 çok yakında sevenleriyle buluşuyor. PES 2010’un Türkiye dağıtıcısı ARAL İthalat Ltd. Şti. düzenleyeceği lansman gecesiyle bu büyük bekleyişi sona erdirecek. 19 Ekim 2009 Pazartesi günü saat: 20:00’de Portaxe Baltalimanı’nda düzenlenecek gecede PES 2010’un lansmanı gerçekleştirilecek. Lansman’da ayrıca 128 kişilik  PES turnuvası da düzenlenecek.

Oyun hakkında puanlamaya gidersek:

Grafik: (9): Sığ ve renk pasteli dar olan grafikler oyun boyu göze batmıyor her ne kadar bazı modellemeler çok kötü olsada göz alıştımı göze hoş bile gelebiliyor.

Ses: (8): PES 09’a göre baya atmosferik olduğunu söyleyebiliriz. taraftarların sesi yeterince çıkıyor. Tam sürümde daha iyi olabilir. spiker olmadığı için spikerden bahsedemiyorum.

Oynanabilirlik: (8): Oynanabilirlik diğer PES’lere oranla yol almış diyebiliriz fakat komutlarımıza biraz geç tepki veriyorlar. Sanırım forumlarda Offline lag diye lanse edilmiş çok rahatsız edici değil tam sürümde giderilebilir.

Eğlence (10): Kesinlikle eğlendiriyor PES’in klasik havasını fazlasıyla soluyorsunuz ara ara sinir küpü olabilirsiniz ama kesinlikle sonuç pozitif yönde sonlanıyor.

GENEL: (8): Online deneyemediğimiz için orta halli bir oyun olarak nitelendirebiliriz. Oyunu online söz verildiği gibi lagsız olursa, üzerine bir çok turnuva düzenlenebilir.od myrize imza